Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më mungon Eduart!

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më

Moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani dhe regjisori, Eduart Grishaj janë një nga çiftet më të dashura të shoubizit shqiptar.

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më

Ata janë të pandashëm, bashkë në shtëpi, në punë, me pushime, kudo.

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më

Por këtë fundjavë, çifti po e kalon larg njëri-tjetrit. Arbana po pushon në jug, ndërsa Eduarti në veri.

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më

Arbana ka postuar një foto sot në Instastory dhe tregon se i mungon shumë Eduarti.

“Më mungon!”, shkruan Arbana ndërsa e shoqëron me një zemër të kuqe./K.C/dritare.net

Kalojnë fundjavën larg njëri-tjetrit, Arbana Osmani: Më