Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jonida Vokshi poston foto me vajzën: Shpirti plot!

Jonida Vokshi poston foto me vajzën: Shpirti plot!

Moderatorja dhe aktorja Jonida Vokshi, nuk ka bërë akoma një muaj që kur është bërë mama për herë të parë.

Jonida Vokshi poston foto me vajzën: Shpirti plot!

Ajo, ka preferuar që vajzën e saj Emi, ta mbajë larg vëmendjes së publikut, duke mos postuar foto.

Por, si duket Jonida nuk reziston dot pa i treguar të gjithëve se në krahët e saj mban botën.

Ajo ka postuar një foto me vogëlushen dhe shkruan: “Shpirti plot”./E.B-dritare.net

Jonida Vokshi poston foto me vajzën: Shpirti plot!