Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi special!

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi

Megjithëse në fillim e mbajtën të fshehtë lidhjen e tyre, tani çifti Jonida Maliqi dhe Romeo Vishaj kanë filluar ta shfaqin dashurinë në publik.

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi

Dyshja po pushojnë bashkë në bregdetin shqiptar dhe këtë na e tregojnë vetë me anë të postimeve në Instagram.

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi

Sot Jonida ka ndarë me ndjekësit disa foto me Romeon, për herë të parë në këtë formë, duke i shprehur dashurinë.

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi

“Dashuria ime nuk është perfekte, por unë dashuroj çdo gjë që kam.”, shkruan Jonida.

Jonida Maliqi poston fotot e ëmbla përkrah Romeo Veshajt, ja dedikimi

Neve na takon sot t’i shprehim urimet çiftit: Urime Jonida dhe Romeo! Qofshi përherë të lumtur!/K.C/dritare.net