Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqiri sapo bënë xing me njëra tjetrën me një veshje të njëjtë!

Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqiri sapo bënë xing me njëra

Jonida, e cilësuar si ikonë mode në Shqipëri para disa ditësh ka veshur një xhaketë të zezë dhe të gjatë, me kopsa dhe e thurur deri në detaje.

Ndërkohë mbrëmë e ftuar Kurthin e Piter Panit, Dafina kishte veshur një fund në formë xhakete, me detajet e qëndisjes, identike si të Jonidës.

Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqiri sapo bënë xing me njëra

Diferenca e vetme e veshjes midis Jonidës dhe Dafinës ishte se ajo e Jonida e kishte veshur me pantallona të zeza “over size”.

Me një logjikë të thjeshtë, Dafina ka kopjuar këtë veshje nga Jonida, duke qenë se ajo e ka veshur më përpara.

Jonida Maliqi dhe Dafina Zeqiri sapo bënë xing me njëra

Por nuk duhet të harrojmë se tendencat e modës i ndjekin të gjithë.

Se kujt i shkon më shumë kjo veshje, Jonidës apo Dafinës, po ua lëmë juve t’i vlerësoni./R.P-dritare.net