Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ja si nisi java për Alketa Vejsiun!

Ja si nisi java për Alketa Vejsiun!

Si gjithmonë me pozitivitet, kështu nisi edhe kjo javë për moderatoren Alketa Vejsiu. Me lule kudo, në natyrë, në duar, në makinë.

Ja si nisi java për Alketa Vejsiun!

Me veshje pranverore, gjithmonë klas dhe e buzëqeshur, fiks ashtu siç duhet për të nisur mbarë një javë që me siguri për të do të jetë impenjative.

View this post on Instagram

Life is Beautiful! #mood #spring

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

“Jeta është e bukur”, shkruan moderatorja në postimin e saj në instagram, shprehje që ajo e përdor së tepërmi.

Ja si nisi java për Alketa Vejsiun!

Dhe nëse e beson, vërtet do të jetë ashtu./L.F-dritare.net