Na ndiqni edhe në

Shqiptar

I biri feston 1-vjetorin, Gaz Paja e uron me fjalët më të bukura

I biri feston 1-vjetorin, Gaz Paja e uron me fjalët më të bukura

Si sot një vit më parë, aktori i humorit, Gazmend Paja dhe Ira Seferi u bënë prindër për herë të parë.

I biri feston 1-vjetorin, Gaz Paja e uron me fjalët më të bukura

Sot Dard feston 1-vjetorin e lindjes. Nuk ka munguar urimi i Gazit në këtë ditë të veçantë për të.

I biri feston 1-vjetorin, Gaz Paja e uron me fjalët më të bukura

Ndërsa poston një foto të familjes, aktori shkruan:

“DARD
1 vjec sot Bir
1 vjec sot o ëmbëlsirë.
Te ka babi zemer
Te ka vene ty emer
Une Ti Mami, jemi skuader
Dhe pse te mban me shume me hater :)
Gezuar djali im.
U befsh plak i madh
Faleminderit zemer.”