Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Gazetarja Fjodora Fjora, tregon pse vendosi të dalë publikisht me djalin e saj!

Gazetarja Fjodora Fjora, tregon pse vendosi të dalë publikisht me

Fjodora Fjora, gazetarja e kulturës është nënë e një djali. Për një kohë të gjatë, ajo e ka mbajtur larg vëmendjes së publikut, djalin e saj. Por duke qenë se gazetarja para disa vjetësh bëri të ditur vendimin e saj për të birësuar një fëmijë, vëmendja mediatike ishte e madhe.

Gazetarja Fjodora Fjora, tregon pse vendosi të dalë publikisht me

Ndaj për këtë ajo u shpreh se tani ka vendosur që ta tregojë jetën e saj, me Alteon.

Gazetarja Fjodora Fjora, tregon pse vendosi të dalë publikisht me

“Historia ime me Alteon ka qenë shumë në fokus të mediave. Teo tani po rritet. Shumë shpejt ai do të jetë në gjendje të hapë vetë faqet e internetit dhe të mësojë rreth jetës së tij, apo mamit. U përpoqa që ta mbaja shumë larg medias, por kurioziteti i njerëzve ishte shumë i madh. Teo tani është i madh mjaftueshëm, ai do të shkojë në klasë të parë, ndaj mendova që është momenti i duhur për të bërë këtë përballje mediatike. Dhe kjo nuk ka më përse të përbëjë lajm, unë jam si një milion mama të tjera që del me djalin e saj”, u shpreh Fjora./L.F-dritare.net