Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ E diela perfekte e Rudina Magjistarit me familjen!

Foto/ E diela perfekte e Rudina Magjistarit me familjen!

Nëse ka një kohë të mirë për të vizituar vendet historike dhe arkeologjike është pikërisht kjo. Ndërsa të gjithë kanë rendur plazheve, ti kushtoja kohën tënde kulturës. Ashtu siç ka bërë moderatorja e dashur, Rudina Magjistari me familjen e saj.

Foto/ E diela perfekte e Rudina Magjistarit me familjen!

Rudina bashkë me burrin dhe vajzën, Mia kanë preferuar që të dielën ta kalojnë duke eksploruar Butrintin. Kjo ishte hera e parë për Mian në Butrint dhe duket se vogëlushja u argëtua, por edhe mësoi shumë për vendin e saj.

Foto/ E diela perfekte e Rudina Magjistarit me familjen!

Rudina ka postuar në Instagram disa çaste nga vizita familjare, në Parkun Kombëtar të Butrintit./K.C/dritare.net

Foto/ E diela perfekte e Rudina Magjistarit me familjen!