Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për ditëlindje!

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Një ditë më parë, e dashura e aktorit, Olsi Bylyku, Egli Tako festoi 23-vjetorin e lindjes.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Nuk mund të mungonin urimet dhe dhuratat për Eglin në ditën e saj të veçantë. Por sigurisht nuk mungoi as festa.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Një festë e bukur, por private u organizua mbrëmë vetëm për Eglin. Festa u çel me fjalimin e aktores, e cila i falënderoi të gjithë për pjesëmarrjen.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Ajo e shijoi shumë këtë mbrëmje, kërceu e këndoi me të ftuarit dhe me Olsin.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Pati shumë të ftuar vip në darkën e Eglit dhe mes tyre përmendim: Elgit Doda, Klea Huta, Visjan Ukcenaj, Fifi, Lorenc Hasrama, etj.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat përFoto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat përFoto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Egli dukej shumë e bukur, veshur me një fustan të bardhë, që e tregonte shumë të mirë.

Foto/ E dashura e Olsi Bylykut mbledh bashkë vipat për

Gëzuar ditëlindjen Egli!/K.C/dritare.net