Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Foto/ Arbenita Ismajli nxjerr fotot me barkun e rrumbullakosur

Foto/ Arbenita Ismajli nxjerr fotot me barkun e rrumbullakosur

Modelja e njohur Arbenita Ismajli ka kohë që është në lidhje dashurie me reperin Fero. Çifti e ka çuar lidhjen një hap më tutje. Shumë shpejt ata do të bëhen prindër. Lajmin e ka konfirmuar dhe njëherë modelja, ndërsa poston foto në Instagram.

Foto/ Arbenita Ismajli nxjerr fotot me barkun e rrumbullakosur

Arbenita ka nxjerrë dy foto ndërsa shihet me barkun e rrumbullakosur, veshur me një fustan të kuq që e tregon shumë të ëmbël. Modelja është në muajin e 8-të të shtatzënisë dhe pak kohë i ka mbetur që të sjellë në jetë engjëllin e saj./K.C/dritare.net

Foto/ Arbenita Ismajli nxjerr fotot me barkun e rrumbullakosur