Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Florjan Binaj, shembulli më i mirë i qytetarisë!

Florjan Binaj, shembulli më i mirë i qytetarisë!

Jeta e përditshme është e vrullshme dhe shpesh na ndodh të harrojmë detyrimet tona në komunitet. Dhe ka diçka që nuk duhet anashkaluar dhe duhet ta bëjmë më shpesh, të pastrojmë mjedisin dhe ambientet e përbashkëta.

Dhe këta na e rikujtoi aktori Florjan Binaj. Përmes një postimi në Instastory, ai ka treguar se çdo vit bën një pastrim të lagjes me fqinjin e tij.

"Pastrimi i përvitshëm me Gëzimin. Mbaje lagjen pastër!", ka shkruar aktori.

Florjan Binaj, shembulli më i mirë i qytetarisë!

Aktori është një nga ato personazhe që gjithmonë bën thirrje të vazhdueshme për t`u kujdesur për mjedisin dhe shpesh herë promovon natyrën shqiptare tek ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Florjan Binaj, shembulli më i mirë i qytetarisë!

Epo duhet të themi se ky gjest i Florjanit bën diferencën dhe është shembulli më i mirë për t`u ndjekur./R.P/dritare.net

View this post on Instagram

HIMARA???????? Vizitoni Shqipērinë dhe Kosovën!! Visit Albania and Kosovo!!! #sunset #vlora #himara #summervibes

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on