Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Fjalët e ëmbla të Gaz Pajës për bashkëshorten, në 1-vjetorin e martesës!

Fjalët e ëmbla të Gaz Pajës për bashkëshorten,

Çifti Ira dhe Gaz Paja, festuan 1 vjetorin e martesës. Aktori i Portokallisë, ka ndarë disa foto të tyre në rrjetet sociale. Me fjalë të ëmbla për bashkëshorten e tij ai shkruan:

Fjalët e ëmbla të Gaz Pajës për bashkëshorten,

’Me gezove kur te njoha
Me gezove kur the- PO
Me gezove kur solle Dard
Te lutem, Vazhdo te me gezosh dhe une do te kujdesem per ty”.

Fjalët e ëmbla të Gaz Pajës për bashkëshorten,

Çifti bëri një dasmë madhështore me shumë të ftuar. Sot ata janë prindër të një djali!/L.F-dritare.net

Fjalët e ëmbla të Gaz Pajës për bashkëshorten,