Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të fundit shqiptare!

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

Pas karatinës dhe gjithë situatës së krijuaj për shkak të pandemisë së koronavirusit, këngëtarët shqiptarë na sollën sërish ritmin e jetës dhe verës.

Javët e fundit kemi pasur një “boom” të këngëve të reja, të cilat kanë marrë miliona klikime vetëm për pak ditë dhe janë bërë hit.

Përveç se këngëtarët shqiptarë kanë ardhur me dutete mes tyre, gjë që ju ka siguruar sukses akoma më të madh, ne të dritare.net kemi vërejtur një gjë të përbashkët në të gjithë titujt e këngëve.

Si Ledri me Capital T, si Mozzik me Kidën, si Samanta me Skerdin dhe shumë të tjerë, titujt e këngëve i kanë me shkurtime ose me shkronjat e para të titullit të këngës.

Shikojini më poshtë:

Ledri Vula ft Capital T- DMP (Du me t’pas)

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

Mozzik ft Kidda- PP (Paranojë, Pishman)

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

Skerdi ft Samanta- NKN (Nuk ka ndjenja)

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

Rina ft Sin Boy- GG

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

Getnjo –P9.

Çfarë nuk keni vënë re në titujt e hiteve të

/E.B-dritare.net/