Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ermonela Jahos i vjedhin Facebook-un: Injoroni çdo postim ose kërkesë për bisedë!

Ermonela Jahos i vjedhin Facebook-un: Injoroni çdo postim ose

Sopranoja shqiptare me famë ndërkombëtare Ermonela Jaho ka bërë me dije ditën e sotme se disa persona i kanë hackuar, pra vjedhur, llogarinë e saj në Facebook.

Nëpërmjet një postimi në Facebook ajo u kërkoi miqve dhe ndjekësve të injorojnë çdo formë aktiviteti që mund të vijë nga faqja.

"Të dashur miq, të gjithë që ndjekin faqen time në Facebook. Ju lutemi injoroni çdo postim ose kërkesë për bisedë nga ai deri në një njoftim të dytë. Faleminderit.", shkruan ajo./M.K/dritare.net