Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Për këdo e kishte marrë malli për zërin dhe muzikën e Erion Korinit, kemi një lajm të mirë. Këngëtari, pas një shkëputje të gjatë nga muzika, ka sjellë hitin e kësaj vere.

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Kënga e tij në bashkëpunim me Greis Kozeli titullohet "Verë e largët" dhe është muzikë për shpirtin.

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Erioni ka gati 10 vjet që është shkëputur nga muzika dhe ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Disa nga hitet e tij kanë qenë "Nuk meriton as të urrehesh, "Kush ka faj", "Lejla" etj.

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Ai, gjatë kësaj periudhe ka punuar dhe vazhdon të punojë në RTV Ora.

Erion Korini sjell hitin e kësaj vere!

Ndryshe nga vitet e tjera, kjo verë do të jetë më e bukur, nën shoqërinë e muzikës së Erion Korinit./E.B-dritare.net