Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti

Luana Vjollca ka nisur më në fund plazhin. Këtë na e tregoi vetë moderatorja përmes fotove dhe videove në Instagram.

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti

Ajo ka postuar sot disa video në story teksa shihet në jaht, në mes të detit.

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti

Moderatorja e dashur për publikun ka hedhur në Instagram një foto me bikini, ndërsa tregon format seksi.

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti

Ajo shfaqet super në formë me bikinit e bardha. E përbri fotos, Luana shkruan: “Erdhi vapa me gushtin”/K.C/dritare.net

Erdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahtiErdhi vapa me gushtin/ Luana Vjollca poston foton seksi nga jahti