Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Eni Vasili më e bukur se kurrë tregon emrat e vajzave binjake "Në kurthin e Piter Pan"!

Eni Vasili më e bukur se kurrë tregon emrat e vajzave binjake

Eni Vasili është në pritje të ëmbël dhe këtë e pranoi vetë ajo në emisionin e saj. Mbrëmjen e sotme, moderatorja ishte e ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” dhe përballë fëmijëve, iu desh t’ju përgjigjej shumë pyetjeve për jetën e saj personale. Mes të tjerave ajo zbuloi si do të quhen dy vajzat e saj. “Vajzat do të quhen Sofi dhe Nikol. Kështu kemi vendosur. Sofi është emri i gjyshes së Armandit dhe Nikol nga babai im”, tha moderatorja./M.M-dritare.net