Na ndiqni edhe në

Shqiptar

E veshur me rroba banje, Luana Vjollca tregon format perfekte

E veshur me rroba banje, Luana Vjollca tregon format perfekte

Moderatorja Luana Vjollca njihet për format e saj trupore, perfekte. Mbrëmjen e sotme ajo ka postuar një foto me rroba banje, duke treguar linjat.

E veshur me rroba banje, Luana Vjollca tregon format perfekte

Luana ka veshur rroba banje ngjyrë kafe me printe leopardit, dhe si duket ajo sapo ka nisur pushimet verore./E.B-dritare.net