Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dy Sara Hoxhat më në fund u bën bashkë dhe realizuan një superselfie

Dy Sara Hoxhat më në fund u bën bashkë dhe realizuan

Bashkë në një festë ditëlindjeje dhe nuk mund ta kumbisnin këtë rast për një superselfie.

Ka qenë partnerja e Ledrit, ajo e cila ka ndarë një foto në Instastory-n e saj me Sara Hoxhën, bashkëshorten e Ledion Liços, duke shkruar:

"Nuk mund të gjeja dikë më të mirë me të cilin të ndaja emrin.", sepse vajzat përveçse emrit gëzojnë edhe të njëjtin mbiemër.

Dy Sara Hoxhat më në fund u bën bashkë dhe realizuan

Nga ana tjetër, trashëgimtarja e Top Channel e ka ripostuar foton në profilin e saj, shoqëruar edhe me dy zemra rozë.

Dy Sarat e showbizit dukeshin tepër në formë të veshura elegante, njëra me fustan rozë dhe tjetra me fustan të zi.

Ajo që i bashkoi dy bukuroshet, ishte festa e ditëlindjes të mikeshës së tyre të përbashkët, Sonela./R.P/dritare.net