Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dy muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi shfaqet superyll me bikini

Dy muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi shfaqet

Dy muaj më parë aktorja, Jonida Vokshi solli në jetë engjëllin e saj, Emin. Ajo nuk pësoi aspak ndryshim gjatë shtatzënisë.

Dy muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi shfaqet

Pak ditë pasi lindi vajzën, Jonida u shfaq super në formë, me po atë trup elegant që kishte para dhe gjatë shtatzënisë.

Dy muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi shfaqet

Por sot, Jonida ka ndarë një tjetër foto me ndjekësit e saj në Instagram. Ajo shfaqet me bikini dhe duket mahnitëse, me linjat perfekte.

Dy muaj më parë u bë nënë, Jonida Vokshi shfaqet

Kjo pozë e aktores ka marrë shumë komente pozitive./K.C/dritare.net