Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dojna Mema nuk e fsheh më lidhjen me Vlashentin, poston videon e bukur!

Dojna Mema nuk e fsheh më lidhjen me Vlashentin, poston videon e bukur!

Moderatorja Dojna Mema është gjithmonë në kërkim të të rejave nga personazhet e njohura, por për jetën e saj private nuk ka folur asnjëherë. Para disa muajsh Dojna është përfolur për një romancë me këngëtarin e njohur, Vlashent Sata. Por në atë kohë Dojna i hodhi poshtë këto thashetheme duke thënë se ishin bashkë bëhet fjalë për një projekt të përbashkët dhe gjithçka mes tyre ishte marrëdhënie profesionale.

Dojna Mema nuk e fsheh më lidhjen me Vlashentin, poston videon e bukur!

Megjithatë, në shtator ajo postoi një foto, ku shihet e kapur për dore me të dashurin e saj, portretin e të cilit nuk na e ka zbuluar, ku tregon kriteret që duhet të ketë një partner ideal.

Dojna Mema nuk e fsheh më lidhjen me Vlashentin, poston videon e bukur!

Ndërsa sot, panorama është pak më e qartë. Duket se Dojna nuk rri dot larg Vlashentit dhe as Vlashenti larg Dojnës. Çifti e kaloi këtë të mërkurë, bashkë në Fishtë. Dojna postoi një video në Instagram ndërsa tregon disa çaste të bukura. Por te videoja i kishte shpëtuar një moment me Vlashentin. Mbase e ka lënë me qëllim për të ngatërruar pak fansat, por një gjë dihet. Marrëdhënia e tyre nuk është vetëm “diçka profesionale”/K.C/dritare.net

View this post on Instagram

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema)