Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Do të jetë opinioniste në BBV3?Ja çfarë thotë Olta Gixhari!

Do të jetë opinioniste në BBV3?Ja çfarë thotë

Emra të shumtë janë përfolur se do jenë opinionistë në Big Brother Vip 3. Së fundmi ka dalë edhe emri i aktores dhe ish-banores se BBV2, Olta Gixhari. Në një intervistë Olta është pyetur nëse do të pranonte një ofertë për në “Big Brother VIP 3” për të qenë opinioniste.
Aktorja tha:

“Jo, nuk besoj nuk e kam në ambiciet e mia këtë pozicion. Është hera e parë që e mendoj dhe mua më është bërë shumë si pyetje edhe nga njerëzit që kanë dëshirë të dinë pak më shumë se çfarë do të bëhet në të ardhmen por nuk e kam menduar me seriozitet ose me një lloj mendimi brenda."/K.C/dritare.net