Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Dafina Zeqiri me pushime në Jalë!

Dafina Zeqiri me pushime në Jalë!

Jugu i Shqipërisë këtë verë është bërë destinacioni i preferuar i vipave shqiptarë. Shqiptarët e Kosovës gjithashtu kanë zgjedhur bregdetin e Jonit. Ndër to këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri. Ajo po pushon në Jalë dhe këtë e ka treguar në rrjetet sociale.

Dafina Zeqiri me pushime në Jalë!

Këngëtarja kohët e fundit ka sjellë disa projekte të reja të cilat kanë rezultuar mjaft të suksesshme./L.F-dritare.net

Dafina Zeqiri me pushime në Jalë!

Dafina Zeqiri me pushime në Jalë!