Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Çfarë ndryshimi!/ Kida bëhet bionde

Çfarë ndryshimi!/ Kida bëhet bionde

Këngëtarja e sukseshme, Kida, ka befasuar ndjekësit e saj me veprimin e fundit. Përmes një postimi në Instastory, ajo ka treguar se tashmë është rikthyer pas dy vjetësh në një bjonde.

Çfarë ndryshimi!/ Kida bëhet bionde
Kida njihet për natyrën e saj eksperimentuese në look dhe kjo mund të pritej nga këngëtarja.
Ajo ka ndarë me ndjekësit edhe momentin e lyrjes së flokëve dhe krahas saj ka shkruar: "Moj bjondinë me sytë e zi po më thotë."

Çfarë ndryshimi!/ Kida bëhet bionde

Gjithashtu këngëtarja po përgadit një këngë të re, të cilën e paralajmëroi disa ditë më parë. Me siguri që ky ndyshim në pamje është bërë për xhirimet e këngës së re. Ama duhet të themi që Kida duket shumë bukur si një bjodinë me sy të zi./R.P/dritare.net

Çfarë ndryshimi!/ Kida bëhet bionde