Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep përgjigjen e papritur ndjekësit

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep

Capital T dhe Adriola Dushi prej kohësh janë përfolur për një lidhje të mundshme midis tyre. E gjithë kjo erdhi pasi këngëtari postoi një foto në llogarinë e tij në Instagram krah modeles, shoqëruar edhe emojin zemër.

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep

Pas këtij momenti spekulimet se dyshja ishte në një lidhje u rritën derisa këngëtari publikoi këngën e tij "C`est la vie" dhe Adrola ishte pjesë e klipit. Aludimet u zbehën, por jo plotësisht.

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep

Së fundmi Capital T publikoi një video në Instagram dhe një prej komentuesve shkruan: "Capo dhe Adrola janë në një lidhje. Capo e ka kaluar javën e fundit me pushime afër Tiranës dhe në Tiranë ku janë parë së bashku me Adrolën, p.sh në Uka Farm. Në Kep Merli, të dy njihen prej kohësh".

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep

Por ajo që ka marrë vëmendje ka qenë përgjigjja e reperit, "Unë jam playboy", ka shkruar ai.

Capital T dhe Adrola Dushi në një lidhje? Këngëtari i jep

Nuk dihet se çfarë ka dashur të thotë reperi me këtë./R.P/dritare.net