Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Bieta Sulo fundjavën pranë detit: Rendja drejt plazhit nuk është guxim, por nevojë për energji!

Bieta Sulo fundjavën pranë detit: Rendja drejt plazhit nuk

Moderatoja Bieta Sulo, së bashku me familjen e saj, këtë fundjavë kanë zgjedhur ta kalojnë pranë detit.

Ajo ka postuar disa foto në rrjete sociale dhe shkruan se rendja drejt plazhit nuk është guxim, por nevojë për energji.

Bieta Sulo fundjavën pranë detit: Rendja drejt plazhit nuk

Në fund të postimit ajo shprehet se duhet ta vizitojmë Shqipërinë, me male e dete.

“Si mesdhetare, diellin & detin i kemi domosdoshmeri, ndaj rendja drejt plazheve nuk mund te quhet guxim, por nevoje per energji... shume humbem madje. Le te shijojme Shqiperine me plazhe e dete, male e pyje, fshatin dhe agroturizmin dhe padiskutim ushqimin fantastik”, shkruan ajo./E.B-dritare.net

Bieta Sulo fundjavën pranë detit: Rendja drejt plazhit nuk