Na ndiqni edhe në

Shqiptar

 Befason Dua Lipa/ Bashkëpunim me yllin e La Casa de Papel

 Befason Dua Lipa/ Bashkëpunim me yllin e La Casa de Papel

Këngëtarja e famshme shqiptare, Dua Lipa gjithmonë arrin të na befasojë. Pas debatit për Kosovën dhe Shqipërinë Etnike , këngëtarja i është kthyer asaj që din të bëjë më së miri, muzikës.

Sukseset e Duas nuk kanë të ndalur. Disa ditë më parë festoi një super sukses, arriti të bëhet femra e parë në industrinë e muzikës botërore me 4 këngë me nga 1 miliardë klikime në Spotify.

Ndërsa tashmë përgatituni për një tjetër surprizë nga Dua, e cila ka lajmëruar në Instagram se do të sjellë një bashkëpunim me J Balvin, Bad Bunny, Tainy. Por befasia e radhës është se pjesë e këngës do të jetë Ursula Corbero, ylli i “La case de papel”.

Kënga titullohet “Un dia” dhe publikohet të enjten, teksa jemi super të sigurtë se do të jetë një sukses i vërtetë bashkimi i Duas me yjet e muzikës latine./R.P-dritare.net

View this post on Instagram

UN DIA / ONE DAY COMING THIS THURSDAY 8PM EST @jbalvin @badbunnypr @tainy ✨ @ursulolita

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on