Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Bearti publikon një video dhe sqaron gjithçka për ndarjen me Tean

Bearti publikon një video dhe sqaron gjithçka për ndarjen me

Një ditë më parë u diskutua shumë dalja e Tea Trifonit në Përputhen ku tregoi arsyet e ndarjes me Beart Rexhepin.

Bearti publikon një video dhe sqaron gjithçka për ndarjen me

Por Bearti shprehet i zhgënjyer nga ato që tha Tea një ditë më parë. Me anë të një videoje ai tregon gjithçka për ndarjen e tyre.

“Ty të intereson shumë mendja e publikut. Shumë qejf ke të bësh rolin e viktimës Tea. Për çdo veprim që bën, ka pasoja. Po foli çka mbaj mend prek klipit tonë. Ti ke dashur ta bësh publike ndarjen tonë nga Turqia. Deshe t’u tregoje njerëzve çfarë ndodhi. Xhelozia, pasiguritë, ke bërë për mua. Unë kam bërë për ty Tea. Unë jam ai personi që kam bërë për ty, unë të kam pritur prit ty 3 muaj”, tha Bearti ndër të tjera./K.C/dritare.net