Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha kështu, e vërtetë!

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha

Moderatorja e njohur Aulona Musta ka zgjedhur që ditën e sotme të postojë në llogarinë e saj në Instagram një video ku shfaqet komplet natyrale. Ajo ka treguar se si duket fytyra e saj pa make-up dhe filtra. Krahas videos ajo është shprehur se gjithmonë ka pasur probleme me fytyrën dhe se me kalimin e viteve është mësuar se si duhet të kujdeset për të. Gjithashtu ajo është shprehur se më e rëndësishmja është që të ndjehesh mirë me veten.

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha

"Në fund të ditës, e vetmja gjë që ka rëndësi është të ndjehesh mirë më vetën dhe nëse je në ato ditë kur s'ka gjë që të bën të ndihesh mirë e dukesh mirë, e po rrofshin filtrat!", ka shkruar moderatorja.

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha

Ajo ka marr një sërë komentesh pozitive që e kanë vlerësuar për natyraltetin, origjinalitetin dhe guximin.

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha

Por sigurisht kishte edhe nga ata që kishin kritika dhe komente negative, por moderatorja ka zgjedhur t`ju përgjigjet në të njëjtën mënyrë./R.P-dritare.net

Aulona Musta poston foton pa make-up: Sot e ndjeja të shfaqesha