Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Argjentina Ramosaj feston 30-vjetorin e lindjes: E lumtur që jetoj dhe gëzoj shëndet të plotë!

Argjentina Ramosaj feston 30-vjetorin e lindjes: E lumtur që jetoj dhe

Këngëtarja Argjentina Ramosaj feston sot 30-vjetorin e lindjes.

Edhe pse masat e koronavirusit janë lehtësuar, sërish ajo është treguar e kujdesshme duke mos mbledhur shumë njerëz në ditëlindjen e saj, por ka pasur pranë vetëm njerëzit më të dashur.

Argjentina Ramosaj feston 30-vjetorin e lindjes: E lumtur që jetoj dhe

Përmes një postimi në Instagram, Argjentina ka falenderuar të gjithë për urimet dhe shkruan se është e lumtur që është gjallë dhe se gëzon shëndet të plotë.

“30-vjetori i madh...aq shumë për të qenë mirënjohëse...elumtur që jam gjallë dhe gëzoj shëndet. Me fat që kam pranë të gjithë njerëzit e mi të dashur, miqtë dhe familjen. Ju falenderoj për dashurinë dhe të gjithë urimet”, shkruan ajo./E.B-dritare.net