Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

Pas përfundimit të sezonit të "Dua të të bëj të lumtur", moderatorja e dashur për publikun, Arbana Osmani nisi pushimet.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

E kemi parë shpeshherë në bregdetin shqiptar dhe herë të tjera në mal.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

Këtë të martë, Arbana po e kalon në plazh. Moderatorja ka postuar një foto nga Borshi, ndërsa pi kafe buzë detit. Ajo duket super në formë, veshur me një fustan të zi me lule dhe një kapele kashte.

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

Shtatzënia i ka dhënë një nur të bukur Arbanës./K.C/dritare.net

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!

Arbana Osmani poston foton e ëmbël nga plazhi!