Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Arbana Osmani i qahet Eduartit: Do të na grijë nga lekët edhe Dielli

Arbana Osmani i qahet Eduartit: Do të na grijë nga lekët edhe

Joni, djali i moderatores së dashur, Arbana Osmani është adhurues i legove. Shpeshherë vetë Arbana na ka treguar se shtëpia e saj është kthyer në një dyqan legosh, aq shumë ka. Por me sa duket më vunë mund të kthehet në një superdyqan, pasi Joni do t’ia fusë në qejf edhe vëllait të vogël, Diellit. Arbana ka postuar një foto të Jonit ndërsa luan me lego, por aty pranë tij është ulur edhe Dielli. Ndërsa poston foton, Arbana i shkruan një mesazh Eduartit: “Do të na grijë nga lekët me këto lego dhe ky tjetri më duket”./K.C/dritare.net

Arbana Osmani i qahet Eduartit: Do të na grijë nga lekët edhe