Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!

Arbana Osmani, sot iu rikthye kujtimeve dhe e mbushi instagramin e saj plot me foto nga Shqipëria.

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Tamarë

Ajo ka postuar momente nga pushimet e saj, në destinacione të ndryshme në vendin tonë, nga plazhet e mrekullueshme të jugut në natyrën mahnitëse në veri.

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Valbonë

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Dardhë

Moderatorja i jep një ide fansave se përmes fotove të saj, se ku mund të pushojnë këtë verë, por ende nuk ka treguar se cilat vende janë në listën e saj të pushimeve të kësaj vere.

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Ishulli i Sazanit

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Lukovë

Më herët ajo është shprehur se këtë vit kishte planifikuar shumë udhëtime jashtë vendit, por për shkak të pandemisë, planet kanë ndryshuar./L.F-dritare.net

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Korçë

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Theth

Arbana Osmani i kthehet kujtimeve. Kolazh me foto nga jugu në veri!
Dhërmi