Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ansi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës: Mos e ndal kurrë vrapin e jetës!

Ansi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos e

Sot është ditë e veçantë për çiftin e njohur të shoubizit, Sinan Hoxha dhe Andrra Destani. Djali i tyre feston katër vjetorin e lindjes.

Ansi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos e

Në këtë ditë të veçantë, nuk mund të mungonte dhe urimi i Andrrës për Ansin e vogël, që na qenka rritur kaq shumë.

Ndërsa poston fotot që nga çasti kur erdhi në jetë, dhe tani kur Ansi është rritur, Andrra i dedikon disa fjalë të ëmbla të birit.

“E falenderoj Zotin per gjithcka kam, por asnjehere s’do te jete mjaftueshem per ty! E di, e ndiej se dielli yt nuk do te shuhet kurre, por cfaredo qe te na servire jeta, une premtoj te jem me ty pakohe ne cdo hap tendin. Mos e ndal kurre vrapin e jetes, per askend e asgje...
Je ne cdo lutje timen, biri im! Te dua sikur mos te kishte nje te neserme... 4 vite me ty ishin me shume se nje enderr...Gezuar ditelindjen, bekimi im i çdo dite!❤️
25.05.2016.”,- shkruan Andrra në Instagram./K.C/dritare.net

Ansi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos eAnsi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos eAnsi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos eAnsi mbush 4 vjeç/ Dedikimi i ëmbël i mami Andrrës:  Mos e