Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Angela Martini nuk dëgjon këshillën e burrit, poston videon provokuese

Angela Martini nuk dëgjon këshillën e burrit, poston videon

Angela Martini është një nga modelet më të bukura, e të famshme shqiptare.Angela Martini nuk dëgjon këshillën e burrit, poston videon

Ish-misi shqiptar ka postuar sot një video tërheqëse në Instagram, me bikini, nga setet fotografike që ka realizuar. Në këtë video, Angela shfaqet shumë provokuese. Fakti që ajo postoi këtë video, nuk i pëlqeu bashkëshortit.

Angela Martini nuk dëgjon këshillën e burrit, poston videon

Madje ai e këshilloi që të mos e postojë, pasi do të ishte e tepërt. Por si një binjake shqiptare që është, Angela nuk e dëgjoi. E postoi dhe pyet fansat, nëse duhet ta fshijë apo jo.

“Përsëri, më këshilloi burri që është e tepërt ta postoj këtë video. Përsëri, nuk e dëgjova. Unë jam thjesht një Binjake shqiptare! A duhet ta fshij?”, shkruan modelja./K.C/dritare.net