Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!

Sot, djali i moderatores Fatma Methasani dhe kuzhinierit të njohur Alfio Rrotani bën 4 muaj.

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!

Alfio dhe Fatma kanë preferuar që Noah e vogël ta mbajnë larg vëmendjes së publikur, duke mos i nxjerrë asnjë foto me fytyrë në rrjete sociale.

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!

Sot që ai bëri 4 muajs, babi Alfoi nuk ka rezistuar pa ndarë me të gjithë bekimin e tij më të madh në jetë.

Ai ka publikuar një foto të Noah i shtrirë në shtrat, por sërish me fytyrë të mbuluar nga një emoji.

“4 muajsh sot zemra e babushit”, shkruan ai./E.B-dritare.net

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!

Alfio Rrotani publikon foton e të birit, 4 muajsh!