Na ndiqni edhe në

Shqiptar

Ajka dy vjeç/ Urimet e veçanta të Besit dhe Xhensilës!

Ajka dy vjeç/ Urimet e veçanta të Besit dhe Xhensilës!

Si sot dy vjet më parë Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezai, u bënë prindër për herë të parë. Ajka e jetës, siç e quajnë ata, erdhi në jetë në orën 11:50, dhe fiks në këtë orë dy vjet më pas ata e kujtuan edhe në rrjetet sociale.

Ajka dy vjeç/ Urimet e veçanta të Besit dhe Xhensilës!

Sivjet më ndryshe nga vitin e shkuar. Jo me festa të mëdha me shumë njerëz, fëmijë e familjarë. Xhensila e kujtoi përmes një video të regjistruar kohë më parë, pranë shtëpisë së tyre në plazh, ku lumturia në duke qartë në sytë e saj ndërsa mban në krah Ajkën.

View this post on Instagram

12.07.2018. 11:50AM ???? or’e bekuar, solle diellin e diteve tona @bes_kallaku . Faleminderit At!

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ndërsa Besi, si gjithmonë nuk kishte si të bënte një urim 'normal'. Duket qartë nga foto./L.F-dritare.net

Ajka dy vjeç/ Urimet e veçanta të Besit dhe Xhensilës!