Na ndiqni edhe në

Showbiz

Donaldi debaton me Ilirin: E ke të nevojshme Monikën se të bën simpatik!

Donaldi debaton me Ilirin: E ke të nevojshme Monikën se të

Donaldi, ka dhënë mendimin e tij lidhur me debatin Monika-Ilir.Edhe pse Iliri zuri be vajzën se nuk i referohej Monikës në batutën e bërë, Donaldi tha se balerini është duke gënjyer dhe shakanë e ka pasur për aktoren.

Sipas Donaldit, nuk është rastësi që Iliri i thotë Monikës hipokrite dhe më pas i vë dhisë shkurtimin e emrit të saj. Ndaj i kërkon Ilirit që të mos gënjejë.

Donald: Si mund ta mohosh që e kishte për Monikën? Si mundesh o vëlla? S’po merrem me batutën se zuri be gocën.

Ilir: Nëse e nxjerr dhinë për xhiro, i jap banane e mollë…

Donald: Nuk besoj se është rastësi që i thua hipokrite. Unë besoj se e ke të nevojshme Monikën se ty të bën simpatik.

Ilir: Ne flasim nga mëngjesi në darkë. Kemi një komunikim përmes ironive.

Donald: Nuk mund të gënjesh o vëlla./Dritare.net