Na ndiqni edhe në

Politikë

Zgjedhjet më 13 qershor, Basha: Kemi një sfidë të madhe para!

Zgjedhjet më 13 qershor, Basha: Kemi një sfidë të madhe

Më 13 qershor do të mbahen zgjedhjet për kryetarin e PD. Kreu i PD tha sot në mbledhjen e Këshillit Kombëtar se demokratët kanë para një sfidë të madhe.

"Ajo që na pret përpara është një sfidë e madhe. Por ne kemi me vete mbështetjen e jashtëzakonshme nga demokratët dhe gjithë shqiptarët. Ajo që na pret përpara është një sfidë e madhe, por të mos harrojmë atë që kemi ndërtuar dhe arritur së bashku, të mos harrojmë kë dhe çfarë kishim përballë, të mos harrojmë mbështetjen e jashtëzakonshme që morëm nga demokratët dhe gjithë shqiptarët", mësohet të jetë shprehur Basha./L.F-dritare.net