Na ndiqni edhe në

Politikë

Zgjedhjet e pjesshme lokale/ Meta nis fushatën nga Shkodra

Zgjedhjet e pjesshme lokale/ Meta nis fushatën nga Shkodra

Me anë të një ceremonie të mbajtur në sallën e Këshillit Bashkiak të Shkodrës, Presidenti i Republikës, Ilir Meta vlerësoi sot disa personalitete të shquara të fushës së artit dhe të kulturës shkodrane.

Me sa duket presidenti Meta ka nisur fushatën si foltore dhe jo si Presidencë në këto zgjedhje të pjesshme lokale që do të jenë përballja e parë reale e tre forcave në vend./Dritare.net