Na ndiqni edhe në

Politikë

Palët bien dakord/ Ja kur do të zhvillohen diskutimet për Reformën Zgjedhore!

Palët bien dakord/ Ja kur do të zhvillohen diskutimet për

Këshilli Politik për Reformën Zgjedhore do të mblidhet të martën, në Pallatin e Kongreseve ora 11:00. Kreu demokrat tha dje se opozita është e gatshme të rinisë nisë diskutimet në tryezë. Kështu ditën e sotme, përfaqësuesit politikë të PD dhe LSI, kërkuan një takim të hënën. Por për shkak se e hëna është pushim, mbledhja u zhvendos të martën./L.F-dritare.net