Na ndiqni edhe në

Politikë

Ndërpriten diskutimet e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore

Ndërpriten diskutimet e Këshillit Politik të Reformës

Që prej orës 10:30, në Pallatin e Kongreseve ka nisur mbledhja e e Këshillit Politik të Reformës Zgjedhore. Në tryezë nuk ndodhen vetëm 4 përfaqësuesit politikë Vasili Bylykbashi, Gjiknuri dhe Hajdari por edhe ekspertët e partive politike.

Ndërpriten diskutimet e Këshillit Politik të Reformës

Momentalisht raportohet se diskutimet janë ndërprerë për disa minuta, për shkak të një përplasjeje mes përfaqësuesve politikë./L.F-dritare.net

Ndërpriten diskutimet e Këshillit Politik të Reformës