Na ndiqni edhe në

Politikë

Foto/ Alex Soros ndan foto krah Ramës dhe Lindës!

Foto/ Alex Soros ndan foto krah Ramës dhe Lindës!

Kryeministri Edi Rama ka marrë pjesë ditën e djeshme në Forumin e Paqes, të mbajtur në Paris.

Në këtë forum ku morën pjesë 50 shtete, kryeministri është takuar me shumë liderë mes tyre edhe Alex Soros. Ky i fundit ka ndarë në X, një foto krah kryeministrit dhe bashkëshortes së tij, Linda Ramës.

“Çështje familjare në Élysée”, shkruan djali i filantropit George Soros./M.K-dritare.net