Na ndiqni edhe në

Politikë

Braçe publikon sondazhin: Saliu do të fitojë Lulin në Divjakë!

Braçe publikon sondazhin: Saliu do të fitojë Lulin në

Zëvendëskryeministri Erion Braçe, në profilin e tij Instagram, ka publikuar një foto të një sondazhi të zhvilluar në një faqe Facebook, të quajtur Divjaka, ku pyeten qytetarët kë do të votojnë në zgjedhjet e ardhshme, PS apo PD+LSI.

Braçe publikon sondazhin: Saliu do të fitojë Lulin në

Sipas rezultatit të publikuar nga Brace, PS rezulton fituese.

Braçe shkruan se, sondazhi është bërë nga ish-kryeministri Sali Berisha për të nxjerrë fitues Bashën, por rezultati u përmbys.

Braçe publikon sondazhin: Saliu do të fitojë Lulin në

"SALI, TI DO FITOSH LULIN NE DIVJAKE!

SALI BERISHA QENKA GJALLE!

DIGJITAL GJITHMONE!

SOT, SHPALLI FITOREN E PD NE FACEBOOKUN E VERDHOS SE PD, NE DIVJAKE!

Ha ha ha ha ha ha ha ha ha!!

SALI, TI DO FITOSH LULIN NE #DIVJAKE, NE CDO ASPEKT, LULIN!

Sondazhi ne faqen e PD ne facebook, kishte keto rezultate-ne foto, derisa gjithe pëdëja e Shqiperise nisi te votoje ne #Divjake;

Madje madje dhe vete Saliu digjital votoi aty!

Shihini fotot; Jane te njejtat me ato te Saliut digjital!

Nderkohe, verdhoja i PD e nderpreu sondazhin shkaterrues kur rezultati u permbys duke e mbyllur me barazimin epik 50% me 50%!

Pra, ne stilin e tij me te mire, Sali Digjitali shkelqeu edhe nje here si nje mashtrues i vjeter, i rrudhur dhe i mbaruar perfundimisht!

Tani qe te jesh i qete duke mbaruar; PUNA MUND EDHE PISIN ME TE MADH NE DYNJA! E KE PROVUAR TI!

Nuk eshte si zullumi yt qe të vuri poshte po ty!

Puna, nderi e dinjiteti nuk konkurrohen!

Mbaje mend!", shkruan Braçe./E.B-dritare.net