Na ndiqni edhe në

Politikë

Basha: T’i japim fund tranzicionit dhe idhujve të tij të rremë

Basha: T’i japim fund tranzicionit dhe idhujve të tij të

Kreu i PD, Lulzim Basha thotë se vendosmëria e tij dhe e demokratëve janë më të forta se kurrë më parë dhe të gjithë bashkë do t’i japim fund tranzicionit dhe idhujve të tij të rremë.

Këtë deklaratë Basha e ka bërë në një reagim në rrjetet sociale teksa ka shpërndarë edhe disa foto të takimit që kishte sot më demokratët e Lezhës.

Mes të tjerash, kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha shprehet se bashkë me demokratët do ndërtojnë një të ardhme më të mirë./Dritare.net