Na ndiqni edhe në

Politikë

Rama publikon foton: Sa bashki ka fituar PS!

Rama publikon foton: Sa bashki ka fituar PS!
Kryeministri Edi Rama një orë pasi u mbyll votimi në vend publikoi një foto në Facebook. Rama ndodhet në zyrë dhe aty ka pikturuar një foto, ku shënon bashkitë që do fitojë PS-ja dhe opozita.


“PS + 50/ Opozita 0-11", kështu shkruan Rama në facebook./K:C/dritare.net