Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zëvendëskryemininistrja Belinda Balluku në SPAK

Zëvendëskryemininistrja Belinda Balluku në SPAK

Zëvendëskryemininistrja dhe njëkohësisht ministrja e Infrastukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku është paraqitur në SPAK.

Balluku është thirrur në SPAK dhe po merret në pyetje nga një oficer i Byrosë Kombëtare të Hetimit.


Ende nuk dihet se pse ministrja është thirrur në SPAK./K.C/dritare.net