Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Zbulohet dhurata e dasmës / David dhe Victoria do të blejnë një shtëpi për djalin dhe nusen e tij!

Zbulohet dhurata e dasmës / David dhe Victoria do të blejnë

Disa ditë më parë në media u bë i ditur lajmi se djali i çiftit David dhe Victoria Beckham , Brooklyn Beckham , është fejuar me të dashurën e tij , aktoren amerikane Nicola Peltz.

Gjithashtu Brooklyn dhe Nicola mahnitën fansat kur konfirmuan se do të martohen në një të ardhme shumë të afërt.

Çifti jeton në Amerikë , por Brooklyn dëshiron të ketë edhe një bazë në Londër. Prindërit e tij , David dhe Victoria kanë shprehur dëshirën që të blejnë një shtëpi, si dhuratë martese.

Është zbuluar gjithashtu se familja Beckham do të shpenzojë rreth 4 milionë paund për dasmën e djalit të tyre./R.P-Dritare.net

Zbulohet dhurata e dasmës / David dhe Victoria do të blejnëZbulohet dhurata e dasmës / David dhe Victoria do të blejnëZbulohet dhurata e dasmës / David dhe Victoria do të blejnë