Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Yjet e muzikës botërore vijnë në Shqipëri! Zbulohet data e koncertit të Enrique Iglesias 

Yjet e muzikës botërore vijnë në Shqipëri! Zbulohet
Dy nga emrat më të njohur të muzikës spanjolle dhe jo vetëm do të vijnë në Tiranë për të mbajtur koncertet e tyre.

Enrique Iglesias do të performojë me 30 qershor.

Ndërsa Ricky Martin do të performojë në sheshin “Skënderbej” më 20 korrik. Martin në kuadër të turit të tij “RICKY MARTIN SYMPHONIC”, ka vendosur që të bëjë një ndalesë edhe në Shqipëri, ndërsa Iglesias do t’i paraprijë Javës së Kulturës Spanjolle./K.C/dritare.net