Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje, rikthehet në shtëpi

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje, rikthehet në shtëpi

Xhonatani kishte biletë vajtje-ardhje. Ai u rikthye në shtëpi.

Nuk kaloi as një orë nga eliminimi dhe Xhoni u rikthye sërish në shtëpi. Bileta e tij, ishte vajtje-ardhje./L.F-dritare.net